П'ята авеню у Нью-Йорку стала найдорожчою вулицею у світі

Міжнародні аналітики склали рейтинг найдорожчих торгових вулиць світу.

Аналітики міжнародної консалтингової компанії "Colliers International" склали рейтинг найдорожчих торгових вулиць світу. Перше місце списку посіла П'ята авеню в Нью-Йорку. Як повідомили в прес-службі компанії, сьогодні річна ставка оренди одного квадратного метра на П'ятій авеню складе біля 26000 дол./кв м/рік. 

Наступні сходинки рейтингу посіли Рассел-стріт в Гонконзі з вартістю 15000 дол./кв м/рік та Єлісейські поля в Парижі, де за оренду одного квадратного метра доведеться викласти близько 14300 дол. за рік, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Трохи нижче в цьому списку розташувалися Медісон-авеню, також у Нью-Йорку (біля 11800 дол./кв м/рік), Вест-енд у Лондоні (до 11000 дол./кв м/рік), Банхофштрассе, Цюріх (10500 дол./кв м/рік).

Замикають десятку найдорожчих вулиць Джінза-Чуо-авеню, Токіо (6900 дол./кв м/рік), Грабен, Кольмаркт і Маріяхільферштрассе у Відні (біля 6000 дол./кв м/рік), а також Родео-драйв в Лос-Анджелесі (5000 дол./кв м/рік).

В українській столиці ставки на ринку центральних торгово-роздрібних приміщень також ростуть. На головній торговій вулиці Києва - Хрещатику - нині ставки складають близько 3240 дол./кв м/рік (при цьому на початку 2010 року прошені ставки не перевищували рівня у 2500 дол./кв м/рік).

Читайте також:

Скруджа Макдака визнали найбагатішим у світі вигаданим персонажем

Український ринок нерухомості визнали одним із найгірших у світі

Названо п'ятірку найдорожчих квартир у Києві

У рейтингу найдорожчих міст світу Москва випередила Лондон та Париж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: