Падіння долара викликає спекуляції та затягує кризу

Послаблення долара сприяє масовим спекуляціям на ринках акцій і нерухомості. Це ускладнює вихід з кризи для країн, що розвиваються.

Низькі процентні ставки в США та падіння курсу долара загрожують відновленню світової економіки, заявив голова Комісії з регулювання банківської діяльності Китаю Лю Мінкан.

"Безперервне знецінення долара і позиція уряду США, за якою для забезпечення зростання та підтримки громадської довіри до економіки облікова ставка не підвищуватиметься протягом 12-18 місяців, призвело до виникнення масових спекуляцій на американському доларі", - сказав Лю Мінкан на Міжнародному фінансовому форумі в Пекіні.

За словами китайського чиновника, послаблення долара сприяє масовим спекуляціям на ринках акцій і нерухомості, і це створює "непереборні ризики для відновлення світової економіки", зокрема, ускладнює вихід з кризи для країн, що розвиваються.

За даними агентства Bloomberg, точку зору Лю Мінкана розділяють багато інших провідних керівників фінансових інститутів країн Азії. Раніше побоювання, що падіння долара може зруйнувати існуючу економічну систему висловили і міністри фінансів країн G7 на саміті в Стамбулі.

Читайте також:

Євро вперше за рік перевищив позначку у 1,5 долара

ООН пропонує замінити долар новою глобальною валютою

Долар втратить статус світової валюти за 5 років

Гривня стала лідером падіння серед європейських валют

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: