Парламент не прийняв Бюджетний кодекс

Рада відклала остаточне приняття рішення щодо нової редакції Бюджетного кодексу. Розгляд законопроекту перенесли на четвер, 8 липня.

Верховна рада 6 липня не ухвалила запропоновану Кабміном нову редакцію Бюджетного кодексу, на основі якої планується розробити державний бюджет на 2011 рік. Розгляд законопроекту перенесли на 8 липня.

За таке рішення проголосували 257 депутатів.

Перед цим парламент не підтримав жодної запропонованої опозицією поправки до документа.

Більшість депутатів від фракцій БЮТ й Блоку НУ-НС покинули зал засідань ВР близько 19:00, коли парламент розглянув майже 400 з 671 поправки до законопроекту про Бюджетний кодекс.

Нагадаємо, парламент підтримав нову редакцію Бюджетного кодексу в першому читанні 17 червня.

Прем'єр-міністр Микола Азаров повідомляв, що нова редакція документу передбачає серйозну децентралізацію управління державними фінансами.

Зокрема, новий Бюджетний кодекс передбачає передачу 8 загальнодержавних податкових норм на місцевий рівень, і право розпорядження на місцях 25% від зібраного податку на прибуток.

Крім того, нова редакція документа передбачає значне скорочення кількості місцевих та державних податків, а також спрощення процедури їх адміністрування.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, президент Віктор Янукович незадоволений урядовим варіантом Бюджетного кодексу і вимагав у Верховної ради внести до нього зміни.

Янукович зокрема запропонував Верховній раді не розширювати повноваження Кабінету міністрів і парламентських комітетів при формуванні бюджетної політики і зберегти часткову самостійність місцевої влади в бюджетній сфері.

Читайте також:

Янукович вимагає переписати Бюджетний кодекс

Рада підтримала урядовий варіант Бюджетного кодексу

Уряд затвердив новий Бюджетний кодекс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: