Парламент знизив акциз на бензин

Верховна рада знизила ставки акцизного податку на бензин на 50 євро - до 132 євро/т.

Український парламент підтримав урядовий законопроект про зниження ставки акцизного податку на бензин на 50 євро - до 132 євро/т. Відповідний проект закону, розроблений Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, підтримали 285 народних депутатів.

За новим законом передбачається зниження ставки акцизного податку у твердих сумах з одиниці реалізованого товару на бензин із 182 євро за тону до 132 євро за тону, тобто на 50 євро за 1 тону.

Автори документу розраховують, що це призведе до зниження цін на українських АЗС а також зменшить вплив подорожчання нафти на світових ринках на вітчизняну економіку, в тому числі сільгосптоваровиробників в періоди проведення польових робіт.

Нагадаємо, що сьогодні, 6 квітня, експертно-аналітична група (ЕАГ) з питань функціонування ринку нафти, нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при уряді знову підвищила граничну рекомендовану ціну палива.

Зокрема, як мовиться в повідомленні Міністерства енергетики і вугільної промисловості, рекомендована ціна бензину марки А-95 підвищена на 10 копійок - до 9,85 грн./л.

Читайте також:

Граничні ціни на бензин знову підняли

Українські АЗС виявились найприбутковішими у світі

Українські спиртзаводи вироблятимуть бензин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: