Партія регіонів: щоб більше заробляти, українцям треба більше працювати

Партія регіонів пояснює необхідність прийняття Трудового кодексу новими реаліями в країні. "Чинний КЗПП писаний за радянських часів. Зараз ми будуємо капіталізм", - зазначили в ПР.  

Урядовий проект Трудового кодексу, який найближчим часом розгляне Верховна рада, повинен відображати реалії того часу, в якому він діє. Про це заявив депутат від Партії регіонів Валерій Бондик.

Нардеп вважає, що проект нового кодексу заслуговує на позитивну характеристику. "Оцінюю позитивно, тому що кодекс - це не що інше, як уніфікація законів, які діють в системі праці", - пояснив депутат.

"Нині чинний КЗПП в основному писаний ще за радянських часів. За радянських часів була 41 робоча година, але це були соціалістичні норми. Зараз ми будуємо капіталізм. Визнали, що соціалізм - погано, капіталізм - краще, тому чого на дзеркало нарікати, коли пика крива. При капіталізмі міра праці дорівнює мірі споживання, тому потрібно працювати більше для того, щоб заробляти більше", - сказав він.

Водночас, Бондик не взявся прогнозувати, чи отримає скандальний документ достатню підтримку в парламенті. "Пройде цей кодекс чи ні - важко сказати. Якби в нас була сильна ліва опозиція соціалістична, як у Франції, Данії, то можна було б говорити про проходження або непроходження", - зазначив регіонал.

Як відомо, у Конфедерації незалежних профспілок України кажуть, що в разі ухвалення Трудового кодексу, запропонованого ПР, наймані працівники будуть позбавлені захисту у відносинах з роботодавцем.

Найбільше дискусій викликала стаття про збільшення максимально допустимого робочого часу з нинішніх 40 годин на тиждень до 48. Відтак, новий кодекс змусить українців працювати більше за ті ж гроші.

Читайте також:

Новий Трудовий кодекс: тепер звільнити працівника буде легше

Українців змусять працювати більше за ті самі гроші

В Україні знову побільшало безробітних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: