Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парубій розповів, що може пом'якшити вимоги МВФ щодо підняття комунальних тарифів в Україні

Голова Верховної Ради веде переговори з цього приводу.

Ухвалення Верховною Радою закону про Антикорупційний суд може відтермінувати підвищення комунальних тарифів в Україні, що є вимогою Міжнародного валютного фонду.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова українського парламенту Андрій Парубій.

"Якщо нам вдасться прийняти закон про Антикорупційний суд, врахувавши ключові висновки Венеційської комісії, ми будемо мати шанс, здобувши довіру у відносинах з МВФ, домовитися про поетапність або відтермінування підняття тарифів. І ми над тим дуже активно і щільно працюємо", - сказав він, зазначивши, що веде відповідні переговори з МВФ та іншими партнерами України.

Раніше Міжнародний валютний фонд заявив, що Україна має виконувати обіцянки щодо погодження цін на газ із ринковими в рамках програми кредитування. МВФ нагадує, що 2016-го року Україна погодилася врегулювати ціни на газ на рівні зовнішніх ринкових ставок, проте невиконання урядом рішень заморозило кредитування від Фонду після двох останніх траншів у квітні 2017 року. 

ВідеоПарубій розкрив подробиці переговорів з МВФ

Якщо в Україні створять Антикорупційний суд, підняття тарифів на комунальні послуги для населення можуть відтермінувати. Про це спікер Андрій Парубій веде переговори з МВФ та Венеційською комісією.

Парубій розкрив подробиці переговорів з МВФ

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції