Пайєтт пояснив, куди поділися виділені США кошти на реформу української прокуратури

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сполучені Штати ніколи не надають пряму бюджетну підтримку будь-яким українським відомствам.

Доки Генеральна прокуратура перевіряє, куди поділися виділені США та Євросоюзом кошти на реформу органів української прокуратури, посол США в Україні Джеффрі Пайєтт роз'яснив, що ці гроші ніколи не надійдуть на рахунок прокуратури.

Він пояснив, що США ніколи не надають пряму бюджетну підтримку будь-яким українським відомствам, а кошти спрямовуються у партнерські міжнародні організації. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

Зокрема, 200 тис. доларів надали Організації економічного співробітництва і розвитку на розробку тестів для працівників органів прокуратури, а 2 млн доларів – Міжнародній організації з права розвитку.

Подібне і з коштами на допомогу в розвитку патрульної поліції та інших проектів у рамках судової реформи та забезпечення верховенства права в Україні.

Пайєтт підкреслив, що США бажають, щоб Генпрокуратура "вела боротьбу з корупцією замість відкритого і агресивного підриву реформи".

Нагадаємо, в Генпрокуратурі анонсували відкриття кримінального провадження за фактом розкрадання 2,2 млн доларів, виділених США і ЄС на реформу органів прокуратури. У відомство надійшло звернення групи нардепів, які зацікавилися питанням використання цих грошей, перед цим відправивши аналогічні запити в Сенат США та окремим сенаторам.

Відео Генпрокуратура розслідуватиме викрадення коштів, призначених на власне реформування

Залиште свій коментар

Вибір редакції