Пекарі заявили, що влада стримує ціни на хліб до виборів

Власник однієї з найпотужніших пекарень Хмельниччини заявив, що отримав пряму вказівку від губернатора стримати ціни на хліб протягом двох місяців.

Хлібопекарі Хмельницької області вважають, що діюча влада штучно утримує ціни на хліб до виборів.

Про це заявив власник ТОВ "Агробізнес" (Волочиськ), другого за потужністю у Хмельницькій області хлібопекарського підприємства Олег Собуцький.

"Я отримав письмову вказівку, щоправда, від губернатора Тернопільської області Михайла Цимбалюка, який просить утриматися від підвищення цін на хліб протягом двох місяців. Себто, до виборів", - зауважив він.

Такий крок влади Собуцький розцінює як тиск на приватний бізнес. "Щомісяця наше підприємство несе збитки на 1,5 мільйона гривень. Справа в тому, що при нинішніх цінах деякі види хлібів є збитковими у виробництві. А ціна на дріжджі, маргарин, борошно щоденно виростає на очах", - додав хлібопекар.

На його думку, вихід із ситуації полягає у незначному підвищенні вартості, як соціальних сортів хліба, так і інших сортів, попередньо, на 10-15 копійок.

Раніше голова Хмельницької ОДА Василь Ядуха повідомив, що не бачить суттєвих підстав для зростання в області цін на хліб.

"Будь-яких передумов, щоб зростала вартість хліба немає. Є проблема приватних структур, які забезпечують регіон хлібобулочними виробами. Деякі з них на власний розсуд ставлять розцінки на хліб", - впевнений він. Очільник краю розповів, що у двох районах - Волочиському і Кам'янець-Подільському - підвищилася вартість хліба на 40 копійок.

Однак у Севастополі вже на 15-20 копійок подорожчав хліб, що випікається основним виробником хлібобулочних виробів у місті - ВАТ "Цар-хліб".

18 серпня президент Віктор Янукович допустив, що ціни на хліб можуть незначно зрости. В свою чергу, віце-прем'єр-міністр з питань аграрної політики Віктор Слаута виступив за введення грошових субсидій малозабезпеченим верствам населення для покупки соціальних сортів хліба в 2011 році.

Читайте також:

Уряд планує ввести субсидії на хліб

Америка стурбована наміром України квотувати експорт зерна

Янукович гарантував, що суттєво хліб не подорожчає

У Севастополі хліб уже подорожчав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: