Пенсійний фонд перевиконав бюджетний план

У Пенсійному фонді переконані, що й надалі виплати здійснюватимуться вчасно і в повному обсязі.

У квітні до Пенсійного фонду надійшло на 4,7% коштів більше, ніж було заплановано.

Про це повідомив голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.

Він також повідомив, що з початку року план власних надходжень до фонду виконано на 109,2%, порівняно з аналогічним періодом 2008 року, доходи ПФУ збільшилися майже на 2%.

"Отже, ми маємо стійку позитивну тенденцію щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду. Це дає нам підстави говорити про те, що й надалі пенсійні виплати здійснюватимуться вчасно і в повному обсягу, як це було і в попередні місяці", - сказав Зарудний.

Він зазначив, що бюджет Пенсійного фонду повністю збалансовано, що дозволяє в повному обсягу виконувати зобов`язання перед пенсіонерами.

Зарудний також повідомив, що з сьогоднішнього дня в Україні почалися виплати пенсій за травень.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету міністрів від 11 березня 2009 р. за підсумками 2009 року дефіцит бюджету ПФУ становитиме 13 млрд. 53 млн. 39,7 тис. грн.: дохідна частина - 151 млрд. 89 млн. 52,8 тис. грн., витратна - 164 млрд. 142 млн. 92,5 тис. грн.

Станом на 1 квітня 2009 року середній розмір пенсії становив 912,81 грн., що на 135 грн. більше, ніж на 1 квітня минулого року.

27 квітня президент Віктор Ющенко на нараді з представниками ПФУ заявив, що дефіцит бюджету Пенсійного фонду в квітні становив близько 3 млрд. грн.

Разом з тим Ющенко зазначив, що станом на 24 квітня Пенсійний фонд заборгував держбюджету 7,9 млрд. грн., зокрема за квітень ця заборгованість зросла майже на 3 млрд. грн.

Читайте також:

Казначейство насилу, але перевиконало український бюджет на 10%

В першому кварталі року держбюджет виконано з дефіцитом 333,4 млн грн

Ющенко: мільйонам українців може не вистачити пенсій

У Пенсійному фонді виникла дірка у 7 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: