Пенсіонерам вперше за два роки затримали пенсії

У жовтні пенсіонери не отримали вчасно пенсії. Це сталося вперше за останні два роки. Пенсійний фонд запевняє, що це сталося через технічні причини.

У жовтні пенсіонерам вперше за останні два роки затримали пенсії.

В управліннях Пенсійного фонду Києва та Донецька повідомили, що факти затримки з виплатою пенсій сталися з технічних причин.

"Всі виплати в жовтні по Києву профінансовані повністю, якщо комусь вчасно не доставили, ми розберемося, чому. Нехай пенсіонери не турбуються, у листопаді затримок з виплатами не буде ", - відповіла начальник головного управління Надія Вершигора.

Аналогічною була відповідь і в Донецьку. Керівник прес-служби Мінпраці Нонна Мартинова уточнила, що гроші перераховують вчасно, але трапляються збої з перерахуванням з технічних причин. Вона також стверджує: у листопаді всі пенсії будуть виплачені вчасно.

У той же час народний депутат від НУНС і економіст Ксенія Ляпіна назвала такі затримки "першим дзвінком" і висловила побоювання, що вони повторяться й у листопаді, причому у великих масштабах.

"Схоже, у Кабміну з'являються проблеми з виконанням бюджету, а значить, виникнуть складності і з виплатою пенсій, адже з підприємців вже взяли наперед все, що було можна, наповнювати бюджет Пенсійного фонду нічим", - вважає вона.

Нагадаємо, за словами міністра праці та соціальної політики Людмили Денисової, ухвалений депутатами закон про соціальні стандарти підвищує мінімальні пенсії лише на 60 копійок. "Мінімальна виплата зараз становить 572,4. Вони пропонують 573 гривні", - сказала вона.

Читайте також:

Тимошенко: підвищенням зарплат Рада вимостила дорогу в пекло

Депутати підняли пенсії лише на 60 копійок

Тимошенко: підняти пенсії - неможливо

КС опротестував обмеження розміру пенсії за віком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: