Пенсійна реформа: Рева розповів, упродовж якого часу страховий стаж підвищуватиметься до 35 років

Пенсійна реформа: Рева розповів, упродовж якого часу страховий стаж підвищуватиметься до 35 років

Фото: УНІАН

З підвищенням рівня мінімальної заробітної плати від 1 січня 2017 року до 3200 грн вперше за багато років з'явилася можливість збільшення доходів Пенсійного фонду.

Законопроект про пенсійну реформу передбачає підвищення страхового стажу до 35 років упродовж 10-річного періоду.

Про це розповів у ході години запитань до уряду у Верховній Раді міністр соціальної політики Андрій Рева, передає УНІАН.

"Ми пропонуємо 10-річний перехід. 1 січня 2018 року страховий стаж для призначення пенсії в 60 років становитиме 25 років. І до 35 років ми будемо йти наступних 10 років. І бездефіцитності (Пенсійного фонду – Ред.) ми зможемо досягти тільки по закінченню цього періоду", - повідомив Рева.

Міністр додав, що з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати від 1 січня 2017 року до 3200 грн вперше за багато років з'явилася можливість збільшення доходів Пенсійного фонду.

"Саме тому в ПФУ вдалося вже на 1 жовтня 2017 року (на дату запланованого підвищення пенсій – Ред.) акумулювати ресурс для підвищення пенсій не за рахунок емісії грошей, не за рахунок зовнішніх запозичень, не за рахунок збільшення дотацій з державного бюджету, а виключно за рахунок тих коштів, які були сплачені Пенсійному фонду у вигляді єдиного соціального внеску і, що важливо, без підвищення його ставки", - додав Рева.

Нагадаємо, раніше Рева заявив, що українці матимуть можливість виходити на пенсію в будь-якому віці за наявності 40 років страхового стажу

Повʼязані теми:

Наступна публікація