Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пентагон надасть Україні 250 мільйонів доларів військової допомоги

Там відзначили постійний прогрес України в сфері оборони.

Міністерство оборони США планує надати Україні 250 мільйонів доларів для нарощування потужностей Збройних Сил України.

Про це повідомляє пресслужба Пентагону.

Як зазначається, допомога буде спрямована на додаткові тренування військових, оснащення армії та консультативні послуги.

Міноборони США обіцяє надати Україні нове обладнання для підтримки поточних навчальних програм та оперативних потреб, як-от щодо морської ситуаційної обізнаності та операцій в межах зусиль США посилити підтримку ВМС України.

Передбачається, що Сухопутні війська та Війська спеціального призначення отримають снайперські гвинтівки, протитанкові гранатомети, прилади нічного бачення, контрбатарейні радари, прилади для безпечного зв'язку та радіоелектронної боротьби, військової медицини, посилення військової мобільності та покращення управління військами.

Як наголосили в Пентагоні, така співпраця в галузі безпеки стала можливою завдяки постійному прогресу України в ухваленні ключових інституційних реформ у сфері оборони з метою приведення структури сфери нацбезпеки України у відповідність до євроатлантичних принципів.

Конгрес США затвердив весь пакет безпекової допомоги на суму 250 млн. дол., що має бути наданий Україні у 2019 році по...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США Вівторок, 18 червня 2019 р.

Як повідомлялося, Сполучені Штати Америки передбачають 2020 року збільшити підтримку України в оборонній сфері, порівняно з поточним роком. Йдеться про військово-технічну допомогу, включно з летальною зброєю оборонного характеру, підтримку Міністерства України в справах ветеранів, а також низки програм реформування. 

ВідеоПопри супротив РФ, США обіцяють допомогти звільнити українських моряків

Українське МЗС вимагає від Росії назвати дату і місце визволення 24 військовополонених моряків, а також повернення трьох захоплених кораблів. Дипломати вже підготували ноту, в якій посилаються на рішення Трибуналу ООН про негайне звільнення українців. Допомогти звільнити бранців, навіть якщо Кремль відмовляється виконувати рішення, обіцяють американці.    

Попри супротив РФ, США обіцяють допомогти звільнити українських моряків

Залиште свій коментар

Вибір редакції