Перед вихідними долар і євро трохи здорожчали. Курси Нацбанку на п'ятницю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Долар коштує 25,31 гривні.

Національний банк України визначився з офіційними курсами валют на п'ятницю, 6 вересня. Ці ж курси діятимуть протягом найближчих двох вихідних - суботи та неділі.

Долар США здорожчав на 5 копійок і коштує 25,31 грн.

Євро додав 11 копійок і становить 27,98 грн.

У НБУ переконані, що "зміцнення обмінного курсу сприятиме уповільненню інфляції в найближчі місяці. Укріплення гривні було зумовлено фундаментальними ринковими чинниками, такими як: сприятлива цінова кон'юнктура на глобальних товарних ринках, високий врожай зернових, подальше зростання експорту IТ-послуг, зростання довіри інвесторів до української економіки, спрощення їхнього доступу до ринку внутрішніх державних цінних паперів".

Нагадаємо, гривню тривалий час зміцнювали, зокрема, інвестування в облігації (зростання в 11 разів від початку року, що забезпечило вливання валюти). В коментарі ТСН.ua глава підрозділу з корпоративного аналізу компанії ICU Олександр Мартиненко спрогнозував, що до кінця року іноземці можуть вкласти в ОВДП ще $2-3 млрд, і у цьому випадку гривня продовжить своє зміцнення. 

Історичні антирекорди гривні стосовно іноземних валют в офіційних курсах НБУ: долар США 26 лютого 2015-го сягнув найвищого показника в 30,01 грн, євро встановив свій рекорд 26 січня 2018 року - 35,66 грн.

Залиште свій коментар

Вибір редакції