Переганяти можна лише "порожняк". Російська залізниця ввела санкції проти українських перевізників

У санкційний список потрапили 10 українських компаній, що займаються перевезенням нафтопродуктів.

"Російська залізниця" заборонила перевезення територією РФ вантажів у вагонах десятьох українських компаній. Дозволено лише порожні вагони переганяти назад до України.

Заборону ввели від 3 листопада. Напередодні, 2 листопада, відповідний наказ урядовою телеграмою надіслало російське Федеральне агентство залізничного транспорту. Про це пише "Нафторинок".

"Заборонити приймання до перевезення всіх вантажів, всіх відправок, у тому числі через МСГП, у вагонах власності ПАТ "Укрспецтрансгаз", ТОВ "Укррос-Транс", ТОВ "Євразія Транс Сервіс", ПАТ "Дніпровський КПК", ПП "Лізингова компанія ВЛ", ДП "Трансгарат-Україна", ТОВ "Ріф-Транс-ЛТД", ДП "Укрспецвагон", ТОВ "ТД "Західний", ПАТ "Стрийський ВРЗ", з усіх станцій Російської Федерації та транзитом через територію Російської Федерації в інші держави, на адресу всіх одержувачів від моменту отримання і до скасування, крім порожніх вагонів зазначених власників, які прямують до напрямку України", – йдеться в телеграмі.

Зазначимо, що "Укрспецтрансгаз" (управляє парком з 1680 цистерн) нині здійснює перевезення зрідженого газу з ГНС "Газпром Газенергосеть".

санкції Російської залізниці
Нафторинок

Заборона перевезення вантажів територією РФ може бути своєрідною помстою Москви на введені з 31 жовтня Україною санкції проти російських компаній та громадян, які підтримали анексію Криму та війну на Донбасі. Зокрема, під санкції потрапили 11 російських залізних перевізників, включаючи "СГ-транс", у вагонах якого імпортується російський скраплений газ до Україну.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: