Переговори про зону вільної торгівлі з ЄС сповільнилися

Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що через ряд спірних питань, які не можуть узгодити екпрети з обох сторін процес переговорів загальмувався.

Переговори між Україною і Європейським Союзом про створення зони вільної торгівлі сповільнилися через низку спірних питань, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, який 15 червня зустрівся з рядом високих європейських чиновників в Люксембурзі.

Відповідаючи на питання журналіста про те, коли ж буде створена зони вільної торгівлі з ЄС, прем'єр відмітив: "Поки на рівні експертів сталося гальмування (переговорів). І саме тому ми значну увагу надали тому, як зрушити з мертвої точки ті спірні питання, які виникли на рівні експертів. І єврокомісар з питань розширення пан Фюле, і я запропонували винести це питання на вищий рівень, ніж рівень експертів. Це з одного боку. З іншої - інтенсифікувати діалог з тими країнами, які мають принципову позицію".

"Кожна країна має свою позицію. Ми - проукраїнську. А Франція, наприклад, - профранцузьку. Головні питання, звичайно, виникають у сфері агропромислового комплексу. Україна робить багато сільськогосподарської продукції найвищої якості. Якість нашого зерна і інших продуктів набагато вища, ніж в Європі, повірте", - підкреслив прем'єр, коментуючи спірні моменти переговорів.

Читайте також:

ЄС заявив про підтримку реформ в Україні

Росія погодилась створити зону вільної торгівлі з Україною

Україна отримає безвізовий режим з ЄС у 2012 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: