Переговори з газу зірвано

Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк заявляє, що переговори щодо поставок російського газу в Україну практично зірвано.

Міністр закордонних справ Арсеній Яценюк заявляє, що переговори щодо поставок російського газу в Україну практично зірвано. Про це він сказав в інтерв’ю радіо “Свобода”.

“Я як міністр надіслав відповідну інформацію президенту України і прем’єр-міністру України щодо фактичного зриву переговорного процесу. Адже за міждержавною угодою у нас вже повинен бути готовий і підписаний протокол про поставки газу на 2008 рік, чого зроблено не було, тому що ні директив немає, ні складу урядової делегації”, - сказав Арсеній Яценюк. 

“Можливо, хтось якісь переговори проводить, але тоді такі переговори носять неофіційний характер”, - додав міністр.

Як відомо, 21 серпня голова правління НАК “Нафтогаз України” Євген Бакулін заявив, що Україна і Росія ведуть переговори про можливі варіанти обміну активами в нафтогазовій сфері. Зокрема, йдеться про можливість передачі РФ частини газотранспортної системи України. На його думку, це дасть можливість Україні взяти участь у розробці родовищ на території РФ.

Сьогодні, 22 серпня, президент України Віктор Ющенко з цього приводу заявив, що не давав мандату на переговори між Росією і Україною в газотранспортній сфері. “Мандат на такий варіант переговорів я не давав, і те, що заявив цей пан, не має жодної правової підстави”, - наголосив Віктор Ющенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: