Переговори з МВФ відновляться за два тижні

За словами віце-прем`єра, місія МВФ може повернутися у Київ за два тижні.

У найближчі два тижні до України може повернутися місія Міжнародного валютного фонду для вирішення питання про продовження співпраці за програмою stand-by. Про це повідомив віце-прем'єр Григорій Немиря в ефірі "5 каналу".

Він заявив, що в середу відбулася розмова прем'єр-міністра України Юлія Тимошенко з керівництвом МВФ, під час якої сторони домовилися, що "вже в найближчий тиждень або через 10-12 днів місія МВФ готова повернутися до України".

Немиря також стверджує, що МВФ готовий погодитися на дефіцит українського держбюджету в 3% від ВВП, якщо Україна отримати додаткові кошти з інших джерел для його покриття.

Як зазначалося, віце-прем'єр Григорій Немиря від імені уряду закликав Ющенка якнайшвидше підписати проект спільної декларації української влади до МВФ. Він наголосив, що оприлюднення спільної декларації є найголовнішою умовою для повернення місії МВФ в Україну. У свою чергу президент заявив, що не бачить "найменшої необхідності" підписувати будь-які декларативні відозви у рамках виконання кредитної угоди з Міжнародним валютним фондом.

Нагадаємо, 9 лютого переговори МВФ та України провалилися, виділення другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду, на який розраховує Нацбанк, перенесли на невизначений термін.

Читайте також:

МВФ не вимагає від України бездефіцитного бюджету

Гривня впала через відсутність кредиту від МВФ

Росія може виділити Україні кредит через Світовий банк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: