Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перехід на електромобілі в Німеччині призведе до втрати 125 тисяч робочих місць - дослідження

За десять років у Німеччині електромобілі становитимуть близько двох третин від усіх вироблених машин.

Внаслідок переходу з двигунів внутрішнього згоряння на електродвигуни в Німеччині до 2030 року може бути втрачено близько 125 тисяч робочих місць.

Про це у неділю, 29 вересня, повідомило видання Welt am Sonntag з посиланням на звіт інституту Center Automotive Research (CAR), передає Deutsche Welle.

Більшість робочих місць, які будуть більше не потрібні, пов'язані з виробництвом. У звіті вказується, що деякі федеральні землі, де розташовані великі автомобільні заводи, вже готуються до майбутніх змін. Причина скорочення робочих місць полягає в тому, що хоча для електромобілів потрібні дорогі акумулятори, багато інших складових частин "звичайних" автомобілів - таких як механічні коробки передач та інші компоненти двигунів внутрішнього згоряння, - більше не будуть потрібні.

Експерти інституту CAR припускають, що приблизно через десять років в Німеччині електромобілі становитимуть близько двох третин від усіх вироблених машин. Для виробництва, ймовірно, буде потрібно 709 тисяч працівників замість теперішніх 834 тисяч. З урахуванням цього в Міністерстві фінансів ФРН уже працюють над планами щодо підтримки промислової реструктуризації. Однак лідери трьох земель, де розташована більшість автомобільних заводів Німеччини, - Нижньої Саксонії, Баварії і Баден-Вюртемберга - вважають дії федерального уряду занадто нерішучими.

"Майбутнє нашої місцевої економіки пов'язано з автомобільною індустрією", - наголосив прем'єр-міністр Баварії Маркус Зедер.

Він також додав, що "автомобіль майбутнього має будуватися у Німеччині", інакше під загрозою можуть опинитися десятки тисяч робочих місць.

У рамках програми заходів, спрямованих на захист клімату, німецький уряд планує масштабно заохочувати громадян пересідати на електромобілі. Зокрема, мають бути встановлені вищі премії за придбання електромобілів, особливо для невеликих і дешевших моделей.

Відео В Україні на всіх автостоянках з'являться зарядки для електромобілів – економічні новини

В Україні рекордно здорожчали пшоно і макарони, а  на всіх автостоянках мають з'явитися зарядки для електромобілів - про це одразу після курсів валют.  

В Україні на всіх автостоянках з'являться зарядки для електромобілів – економічні новини

 

Вибір редакції