Переможці депозитної акції ПАО "БТА БАНК" вирушають "Назустріч враженням"!

Акція БТА Банку стартувала в перший день літа і тривала 2 місяці. Переможці отримають сертифікат для двох на політ на повітряній кулі!

БТА Банк підвів підсумки депозитної акції "Назустріч враженням". Так, визначені переможці, які отримають незвичайний приз, – один з 21-го сертифікату для двох на політ на повітряній кулі! Незабаром вони зможуть пережити неймовірні емоції, здійснивши незабутній політ.

"Політ на повітряній кулі - одне з найзаповітніших дитячих бажань. І коли б не БТА - воно так і залишилося б просто бажанням. Я із задоволенням скористаюся можливістю, щоб насолодитися враженнями, які дарує БТА Банк", - говорить один з переможців.

Нагадаємо, що акція БТА Банку стартувала в перший день літа і тривала 2 місяці. За цей час кожен клієнт, що розмістив гроші на один з депозитів в ПАТ "БТА БАНК" (окрім вкладу "Рекордний: 10 календарних днів") автоматично ставав учасником акції.

Розіграш проводився окремо по кожному місту, в якому представлений БТА Банк. При цьому, участь у ньому брали кожна 1 000 грн. (150 usd, 100 euro) депозитного вкладу однієї людини. Таким чином, чим більше сума вкладу – тим більше шансів отримати приз.

Акційні програми і всілякі бонуси завжди були особливістю депозитних пропозицій БТА Банку. "Головна мета БТА Банку – відповідати запитам і потребам своїх клієнтів. Ми не пропонуємо невиправдано високі процентні ставки. Наш пріоритет – стабільні довгострокові відносини з клієнтами. І нам дуже приємно, що в додаток до якісного обслуговування наші клієнти отримують дещо більше – яскраві і незабутні враження! Тому ми зберігатимемо цю добру традицію, і незабаром знову порадуємо всіх своєю новою акцією", - говорить Заступник Голови Правління з роздрібного бізнесу Антон Тютюн.

*****
ПАТ "БТА БАНК" - стабільний універсальний банк з бездоганною 18-тирічною діловою репутацією.  
За даними Асоціації Українських Банків (АУБ), на 1 липня 2010 року БТА Банк за розміром капіталу (1 576 млн.грн.) займає 21-е місце серед усіх банків країни.

Незалежне рейтингове агентство "Кредит-рейтинг", в черговий раз підтвердило рейтинг ПАТ "БТА БАНК" як Банку з високим рівнем  надійності депозитів. До того ж, за даними експертів всеукраїнського рейтингового журналу "ГVардія", який провів оцінку економічної стабільності українських банків в 2010 році, ПАТ "БТА БАНК" входить в п'ятірку найстабільніших банків країни.
Філії і відділення ПАТ "БТА БАНК" є в Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Львові, Луганську, Херсоні, Маріуполі, Чернівцях і Судаку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: