Переведення на картки відкладається: "Укрпошта" продовжить доставляти пенсії додому

Переведення на картки відкладається: "Укрпошта" продовжить доставляти пенсії додому

Shutterstock

Як і раніше гроші доставлятимуть листоноші, також їх можна отримати у відділеннях пошти.

В "Укрпошті" заявили, що примусового переходу на виплату пенсій і субсидій на банківські карти від 1 вересня не буде - листоноші продовжать доставляти виплати готівкою як мінімум до 1 січня 2023 року.

Про це повідомили у пресслужбі поштового оператора.

"Кабінет міністрів України скасував обов'язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки від вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставлення пенсій, субсидій та соціальних допомог через "Укрпошту" буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що причиною цього є неготовність банківської інфраструктури та систематичне закриття банківських відділень - 13 млн українців, з яких 3,5 млн - пенсіонери, не мають можливості користуватися банківськими послугами.

Водночас "Укрпошта" покриває 100% населених пунктів і може надати, у тому числі, й фінансові послуги всім без винятку українцям.

Нагадаємо, раніше Міністерство соціальної політики заявило про переведення від вересня 2021 року пенсійних нарахувань на банківські карти. Пізніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму відбуватиметься поступово.

Наступна публікація