Перевищили план: міністр фінансів похвалився надходженнями до держбюджету у січні

Перевищили план: міністр фінансів похвалився надходженнями до держбюджету у січні

Фото: УНІАН

3,4 млрд грн - це перевиконання плану за рахунок податкової служби.

Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що фактичні показники надходжень до загального фонду державного бюджету в січні перевищили план на 3,5 млрд грн.

Про це він повідомив в інтерв'ю "УНІАН".

"Що стосується доходів, бюджет досить напружений, але реальний. Результати січня це підтверджують. Адже фактичні показники надходжень до загального фонду на 3,5 млрд грн вищі від плану. Перевиконання загалом за рахунок податкової служби - 3,4 млрд грн, але головне - це внутрішній ПДВ", - сказав міністр.

За прогнозами Марченка, 2021 рік буде доволі оптимістичним. "Ця позитивна динаміка - наш головний результат, який зміцнює державні фінанси України з минулого року. Підґрунтя - детінізація. Наголошую, за відсутності несподіваних рішень бачу кінець року доволі оптимістичним, адже ми почали рік з рекордно високими залишками на казначейських рахунках порівняно з відповідними періодами протягом останніх років (71 млрд грн)", - наголосив він та додав, що попри те, що пік виплат за державним боргом припадає на вересень 2021 року, ситуація цілком контрольована і не викликає занепокоєння.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook повідомив, що у січні 2021 року до державного бюджету України надійшло 66 млрд грн. Це на 15 млрд більше, ніж торік. 

Кому, коли, скільки: Голова ВРУ Дмитро Разумков прокоментував Держбюджет-2021  

Кому, коли, скільки: Голова ВРУ Дмитро Разумков прокоментував Держбюджет-2021  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Дата публікації
Перегляди
834
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація