Перші урожаї інвестконференцій. В Україну з-за океану заходять 100 мільйонів доларів

Американська компанія збудує зерновий термінал на Одещині.

У порті "Южний" на березі Чорного моря на Одещині збудують новий зерновий термінал, 100 млн доларів у який інвестує потужна американська компанія Cargill. Відповідну інвестугоду сторони двох країн підписали сьогодні, 24 лютого, в Києві.

Це сталося завдяки торішній українській інвестиційній конференції у США, на якій американська компанія і вирішила вкласти гроші в Україну. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Потужність терміналу становитиме 5 млн тонн, на ньому працевлаштують 350 людей, уточнив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Водночас ця інвестиція згодом дасть Україні сотні мільйонів гривень податків і дозволить нарощувати експорт зернових.

"Україна вже є одним з найбільших виробників сільськогосподарських товарів, але вона повинна стати аграрною наддержавою", – наголосив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт після церемонії підписання угоди.

Нагадаємо, торік прямі іноземні інвестиції в економіку України становили 3,76 млрд доларів.

 

У серпні 2015 року в Міністерство інфраструктури України був підписаний меморандум про готовність міжнародної аграрної к...

Опубліковано Андрієм Пивоварським - Andrii Pyvovarskyi 24 лютого 2016 р.
 

Вітаю усіх зі 100 мільйонами доларів інвестицій в українську економіку. Це результат інвестфоруму у Вашингтоні, який від...

Опубліковано Арсенієм Яценюком 24 лютого 2016 р.
 

Церемонія підписання угоди щодо запланованих іноземних інвестицій у будівництво зернового терміналу в морському торговельному порту "Южний".

Опубліковано Олексій Павленко 24 лютого 2016 р.
 

Компанія Cargill (США) підписала з компанією "М.В. Карго", що оперує в Морському торговельному порту "Южний" (Одеська об...

Опубліковано U.S. Embassy Kyiv Ukraine 24 лютого 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: