Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші в 2016 році біржові торги в Токіо відкрилися падінням ключових індексів

Причиною падіння називають конфлікт між Саудівською Аравією та Іраном.

Сьогоднішні (4 січня) торги, перші у 2016 році, на біржі в японському Токіо відкрилися падінням ключових індексів.

Зокрема, ключовий індекс Nikkei, який відображає коливання курсів акцій 225 провідних компаній Японії, за перші 15 хвилин операцій опустився на 0,96% - до позначки в 18850,44 пункта. Про це пише ТАСС.

Більш широкий індекс TOPIX, що відображає курси акцій всіх компаній в елітній першій секції біржі, знизився на 0,64% - до 1537,33 пункту.

Котирування в Токіо пішли вниз на тлі побоювань інвесторів з приводу загострення ситуації на Близькому Сході. У неділю Саудівська Аравія оголосила про розрив дипломатичних відносин з Іраном. Ці дві країни входять до Міжнародної організації 12 країн-експортерів нафти ОПЕК і є потужними гравцями на нафтовому ринку в світі. Детальніше про причини конфлікту читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

"Загострення ситуації на Близькому Сході знову призведе до нестабільності на нафтовому ринку, що безпосередньо впливатиме на світові фондові ринки. Як зазвичай відбувається в таких випадках, (японська) ієна починає рости по відношенню до долара, оскільки інвестори звертаються до неї як до резервної валюти", - вважає співробітник стратегічного відділу Daiwa Securities Такуї Такахасі.

На початку торгів більш ніж на 1% ростуть акції японських нафтових компаній Inpex Corp. і JX Holdings Inc. Вартість паперів Japan Post знижується на 0,7%.

На відкритті Токійської фондової біржі японська валюта торгується на максимальному за останні два місяці рівні 120,31-120,32 ієни за долар.

Тим часом американські експерти очікують рекордного зміцнення долара в 2016 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції