Персональний план збагачення – новий депозит Укрсиббанка

Новий депозит "Персональний план збагачення" дозволяє зручно та швидко примножити свої заощадження.

Укрсиббанк BNP Paribas Group пропонує новий депозит в гривнях "Персональний план збагачення". Депозит передбачає щомісячне поповнення рахунку мінімум на сто гривень. Для поповнення депозиту немає потреби відвідувати відділення банку – кошти автоматично переводяться з карткового або поточного рахунку клієнта. Поповнювати свій вклад також можливо через банкомат або в будь-якому іншому із 700 відділень банка по всій Україні. Депозит можна відкрити на 12 або 18 місяців; процентна ставка - до 20%.

"Укрсиббанк BNP Paribas Group – лідер на ринку депозитів з долею 4.6% або 9.4 млрд. грн. Так з початку року частка банку збільшилась на 0.9%. Завдяки стабільній роботі, банк щоденно залучає нових клієнтів. Сьогодні банк обслуговує більше 1.5 млн. роздрібних клієнтів", - зазначив
Голова Правління Укрсиббанк BNP Paribas Group Сергій Наумов.


На початку кризи в Україні справжнім "хітом" був вклад "Активні гроші", який передбачає вільне зняття та поповнення коштів в будь-який час; клієнти бачать, що можуть вільно розпоряджатися коштами, отримувати прибуток, довіра до банку зростає. Все більше і більше людей обирають строкові депозити на більш тривалі періоди. До того ж, такі вклади дають великий прибуток.

"Ситуація на ринку дуже стрімко змінюється. Конкуренція потребує нових підходів до бізнесу, розвиток і формування нових каналів продажів. Сьогодні наш пріорітет – якість та доступність. Ми хочемо стати найкращим банком для щоденного обслуговування", - підкреслив заступник Голови Правління Франсуа Бенароя.

Для довідки:

Пресс-служба Укрсиббанку

Тетяна Щикірявая +38 (044) 201 22 71 T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Анна Глінко +38 (044) 201 22 71 Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Вікторія Пащевска +38 (044) 201 22 71 v_pashchevskaya@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев +38 (044) 201 22 71 Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com
Ірина Салата +38 (044) 201 22 71 Irina.Salata@ukrsibbank.com

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: