ПФТС продадуть росіянам

Російська ММВБ може бути залучена як стратегічний інвестор.

На загальних зборах Асоціації ПФТС 24 грудня 2009 року буде розглянута пропозиція щодо залучення ММВБ в якості ії стратегічного інвестора.

Таке рішення було прийнято на засіданні ради Асоціації у середу 25 листопада, говориться на офіційному сайті товарної біржі.

Рада виносить на розгляд зборів питання щодо збільшення статутного фонду ПФТС, визначення стратегічного інвестора, порядку та умов продажу акцій членам асоціації, перегляду вступних та членських внесків та інші питання.

"Питання співробітництва із стратегічним інвестором є важливим для подальшого розвитку Біржі ПФТС. Це усвідомлюють усі учасники ринку", - зазначила президент Асоціації Ірина Заря.

В повідомленні вказується, що консультації щодо можливості такого співробітництва проводилися з декількома зарубіжними біржами, у тому числі з Віденською Фондовою Біржею, NASDAQ-OMX, ММВБ.

"На сьогоднішній день отримана та розглянута радою офіційна оферта від ММВБ. Наразі за рішенням ради на розгляд зборів буде винесено питання щодо залучення ММВБ в якості стратегічного інвестора", - наголосила Заря.

Асоціація ПФТС є одним із найчисельніших та найбільш авторитетних об'єднань професійних учасників ринку цінних паперів, що отримало визнання серед представників органів державної влади та інвесторів на ринку цінних паперів, як в Україні, так і за її межами .

Фондова біржа ПФТС є найбільшою фондовою біржею України, яка діє на підставі відповідної ліцензії ДКЦПФР та підтримує роботу національної електронної системи торгівлі цінними паперами у режимі "реального часу".

Читайте також:

Українські біржі закрили день рекордним зростанням

Україна взяла в борг ще 400 мільйонів доларів

В Україні зберігається дефіцит валюти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: