ПІБ дістався Клюєвим

Народні депутати від Партії регіонів, брати Сергій і Андрій Клюєви стали власниками 70% акцій "Промінвестбанку".


Вони планують з відома Нацбанку його санувати, призначивши головою правління екс-голову "Індекс-банку" Францкевича.

Протягом двох тижнів він повинен надати чіткий план санації (заходи для запобігання банкрутства і фінансового оздоровлення) і провести докапіталізацію банку. Після цього Нацбанк виведе з ПІБ тимчасову адміністрацію і зніме мораторій на виконання вимог кредиторів.

Один з претендентів на придбання "Промінвестбанку" повідомив, що брати Клюєви "отримали безкоштовно" 50% акцій ПІБ. При цьому джерело в Нацбанку відзначило, що брати Клюєви оволоділи великим пакетом акцій. "У телеграмі з внутрішньої пошти ПІБ фігурували "інвестори, які володіють 70% акцій". У документі наголошується, що формується новий склад наглядової ради і правління, на посаду голови якого запропонований Ігор Францкевич", – сказав він.

Прес-секретар ПІБ Світлана Кушнір повідомила, що тимчасовий адміністратор Володимир Кротюк вже представив екс-голову правління "Індекс-банку" і "Райффайзенбанку України" Францкевича як першого заступника голови правління ПІБ, і вчора ж він приступив до роботи.

В той же час, Національний банк України заявляє про придбання стратегічним інвестором, який не розголошується, 68% акцій ЗАТ "Промінвестбанк". НБУ повідомляє, що 3 листопада "новий стратегічний інвестор пред'явив права на володіння та управління істотною участю акцій (68%) ЗАТ Акціонерного комерційного промислово-інвестиційного банку (Промінвестбанк) та фактично став основним власником банку".

Нагадаємо, 20 жовтня РНБО відмовилася від націоналізації "Промінвестбанку". Націоналізація банку розглядалася як один з варіантів оздоровлення його критичного фінансового стану. Іншим варіантом був продаж стратегічному інвесторові.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: