Під час онлайн-купівлі квитків на поїзди почали вказувати відсутність у них кондиціонерів

Під час онлайн-купівлі квитків на поїзди почали вказувати відсутність у них кондиціонерів

Наявність чи відсутність кондиціонування взагалі не впливає на вартість квитка.

"Укрзалізниця" запровадила нову опцію під час купівлі квитків онлайн – інформування про наявність або відсутність кондиціонера у вагоні.

Якщо кондиціонер є, то позначки біля розділу "Тип вагона" відсутні. Якщо ж у вагоні відсутня система охолодження повітря, то буде намальована перекреслена червоним сніжинка та напис "Без кондиціонування".

"Укрзалізниця" успішно продовжує обраний курс на підвищення рівня сервісу для пасажирів, для чого запроваджує нову опцію – можливість пасажирам вибрати вагон із кондиціонером. Уже на етапі вибору місця в поїзді пасажир чітко розумітиме, в яких умовах він буде подорожувати та на який рівень комфорту варто розраховувати. Тепер у системі онлайн-продажу квитків над зображенням місць з’явилася спеціальна позначка, яка інформує, чи є саме в цьому вагоні кондиціонер. Якщо вона відсутня, значить кондиціонер у цьому вагоні є. Ця інформація буде вказана і в придбаному квитку. Нова опція актуальна для регіональних поїздів і поїздів далекого сполучення", - ідеться в повідомленні перевізника.

Раніше повідомлялося, що 2018 року "Укрзалізниця" планує придбати 54 нові пасажирські вагони та провести капітально-відновлювальний ремонт 150 вагонів. Усі вагони будуть обладнані системами кондиціонування повітря.

Варто зазначити, що наявність чи відсутність систем кондиціонування взагалі не впливає на вартість квитка – вона однакова. Для прикладу – ціни на проїзд у вагонах-купе поїзда №148К Київ – Одеса на 14 червня:

онлайн-продаж квитків Укрзалізниці
Укрзалізниця

онлайн-продаж квитків Укрзалізниці
Укрзалізниця

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів