"Підмінний" автомобіль: Лексус Техно Плаза дбає про час своїх клієнтів

Lexus поліпшує сервісне обслуговування своїх клієнтів і з 1 липня пропонує їм нову послугу -Courtesy car.

Лексус Техно Плаза – перша офіційна станція кузовного ремонту автомобілів Lexus - робить сервісне обслуговування своїх Клієнтів ще більш зручним і пропонує їм скористатися послугою Courtesy car або "підімінного" автомобіля. Оцінити усі переваги нової послуги можливо вже починаючи с 1 липня 2009 року.

Забезпечити Клієнту максимальний комфорт та безпеку в користуванні автомобілями Lexus – пріоритетна задача для всіх співробітників Лексус Сіті Плаза та Лексус Техно Плаза. Незалежно від того, на якій стадії знаходиться Клієнт – будь-то придбання авто або сервісне обслуговування, оперативність в роботі відіграє значну роль та впливає на ставлення Клієнтів і до дилера, і до сервісного центру. Тим не менш, неможливо виключити ситуацію, коли робота з автомобілем – встановлення персональних тюнінг пакетів або усунення складних пошкоджень – вимагають більше часу, ніж кілька годин. Саме в цій ситуації, коли Клієнт змушений залишити свій автомобіль на сервісній станції, в Лексус Техно Плаза запропонують скористатися послугою Courtesy Car та орендувати Lexus на період ремонту власного автомобіля.

"Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс і якість обслуговування. Час наших клієнтів також цінний і для нас. І не менш важливо, щоб наші Клієнти відчували себе комфортно, навіть якщо змушені на певний період розлучитися із власним автомобілем, - відзначає Міяке Рюсуке, директор ТОВ "Саміт Моторз Україна" (Лексус Сіті Плаза та Лексус Техно Плаза). - Courtesy Car - дуже популярна послуга на європейському ринку. І ми впевнені, що попит на неї серед власників Lexus в Україні буде лише зростати".

Сьогодні в якості "підмінного" автомобіля власникам Lexus пропонується динамічний міський седан IS 250 із двигуном об’ємом 2,5, який в повній мірі забезпечить оперативність пересування містом. Період користування Сourtesy car обумовлюється заздалегідь і необмежений у часі. Дія послуги розповсюджується на Київ та Київську область.

"Послуга "підмінного" авто відносно нова для українського ринку. Міжнародний досвід як в сфері продажу, так і сервісу для нас дуже важливий, оскільки наші клієнти цінують не лише якісне обслуговування, але й інноваційний підхід. Так що, ми зі свого боку намагаємося йти в ногу із часом. Особливо це важливо, коли мова йде про власників однієї з популярних преміальних марок авто – Lexus", - говорить Тетяна Сосніна, генеральний менеджер комерційного департаменту Лексус Сіті Плаза та Лексус Техно Плаза .

По мірі зростання зацікавленості клієнтів в Сourtesy car, Лексус Сіті Плаза та Лексус Техно Плаза планують розвивати дану послугу та розширювати автопарк як кількісно, так и відносно модельного ряду.

Додаткову інформацію можна отримати за номером телефону +38-044-495-85-85 або відвідавши Лексус Техно Плаза за адресою Київ, вул.Кільцева дорога, 22.

http://www.techno-plaza.lexus.ua

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: