Підприємці пообіцяли Азарову 16 листопада "аншлаг" перед Радою

За словами одного з учасників, акція, яка було проведена підприємцями 4-го листопада, була тільки тренуванням.

Учасники безстрокової акції протесту під Верховною радою обіцяють, що 16 листопада - в день, коли запланований розгляд проекту Податкового кодексу в другому читанні, Маріїнського парку не вистачить, щоби вмістити усіх бажаючих висловити свій протест проти цього документа.

За словами одного з учасників акції, акція, проведена підприємцями в минулий четвер, була тільки тренуванням.

"Ми готуємося, вивчаємо досвід Франції, Греції", - сказав він.

Відповідаючи на питання, чи готові будуть представники бізнесу стояти під Верховною радою кілька діб, якщо розгляд проекту Податкового кодексу затягнеться, співрозмовник агентства сказав: "А у нас акція безстрокова".

Учасники акції протесту також заявили, що їх вимога на сьогодні полягає в тому, щоб відмовитися від прийняття проекту Податкового кодексу, а якщо і приймати документ, то не так поспішно і обов'язково за участю представників бізнесу.

Нині у наметовому містечку під Верховною радою чергують 12 осіб, люди періодично змінюються і представляють різні регіони України.

Під будівлею парламенту з боку Маріїнського парку розбиті шість наметів - один великий брезентовий і п'ять туристичних.

На великому наметі встановлений плакат: "Ні податковому терору", поруч - "Плачу податки, а не хабарі", "Скасувати закон про ПДВ - ідеальну сферу розвитку корупції і розкрадання коштів з бюджету".

Також між наметами вбиті таблички з назвами міст України: Херсон, Миколаїв, Луганськ, Хмельницький, Нетішин, Київ.

Як повідомлялося, підприємці, розбили наметове містечко під Верховною радою, готові оголосити голодування, якщо влада не врахує їхні вимоги до Податкового кодексу.

Сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що люди, яких "змусили зображати протест" проти кодексу, норм документа в очі не бачили.

"Ми всі спостерігали, як минулого тижня в країні намагалися продемонструвати протест малих підприємців. Насправді ні люди, яких змусили зображати протест, ні їх господарі норм Податкового кодексу в очі не бачили", - сказав він.

Як повідомлялося, раніше Азаров заявив, що протести підриємців проти норм Податкового кодексу створені штучно.

"Ми всі спостерігали , як минулого тижня в країні намагалися продемонструвати протест малих підприємців. Насправді це люди, яких змусили імітувати протест. Їх господарі норм податного кодексу в очі не бачили", - сказав Азаров.

Читайте також:

Азаров назвав протестуючих підприємців симулянтами

Росія порадила Україні ставитися до газу спокійніше

Азаров домагатиметься від Путіна перегляду газових угод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: