Міноборони хоче, щоб солдатів годували на 32 гривні на добу

Кабінет міністрів і Міноборони вимагають знизити вартість добового харчування одного військовослужбовця з 35 грн до 32 грн 60 коп.

Деякі компанії, що надають послуги з організації харчування військовослужбовців Збройних сил, заявили про неможливість виконати вимоги уряду щодо зниження вартості добового солдатського пайка. Про це заявили керівники підприємств громадського харчування "Оптурпром-ВР", "Артек-Союз" та "Укрпродаккорд".

За словами керівника компанії "Артек-Союз" Наталі Лобик, з 2008 року харчування військовослужбовців строкової служби здійснювалося, виходячи із вартості добового пайка у розмірі 35 грн.

Натомість зараз Кабінет міністрів і Міноборони вимагають знизити вартість добового харчування одного військовослужбовця до 32 грн. 60 коп.

"Ми пояснюємо Міністерству оборони, що на сьогодні найменше, що можна включити до вартості послуги з триразового харчування, – це на 50 грн. Але ми не просимо п’ятдесят. Ми на переговорах у Міністерстві оборони назвали цифру 42 грн", - зазначила Лобик.

Вона, зокрема, відзначила, що вартість добового харчування солдата у Росії становить 58 грн.

За словами Лобик, якщо вкладатися у заявлені урядом 32 грн. 60 коп, то "солдатів доведеться харчувати, або раз на день, або тричі на тиждень".

"Це ми сьогодні повністю кредитуємо армію за рахунок власних коштів, власних заготівель продуктів, затримки зарплатні своїм працівникам", - заявила керівник компанії "Артек-Союз".

Нагадаємо, у лютому через борг Міноборони ТОВ "Івала" призупинило харчування 15 тисяч солдатів.

На початку березня міністр оборони Михайло Єжель заявив, що українська армія не повинна залежати від комерційних структур у питанні харчування військовослужбовців. Він пообіцяв, що найближчим часом будуть проведені відкриті торги щодо залучення нових структур до організації харчування військовослужбовців.

Проте, торги проведені не були, що стало причиною вимоги профільного парламентського комітету Ради про відставку голови Міноборони.

Читайте також:

В Одесі доведений до відчаю офіцер прикував себе ланцюгами до КПП

Україна реформуватиме армію за російським зразком

Міноборони нагодує та вдягне українську армію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: