Підприємців не штрафуватимуть за прострочені декларації

Михайло Бродський пообіцяв, що підприємців не будуть штрафувати за прострочення здачі декларації з податку на прибутки.

За прострочення здачі декларації з податку на прибутки фізичних осіб підприємців не штрафуватимуть, заявив урядовий уповноважений з питань дерегуляції господарської діяльності Михайло Бродський.

За його словами, протягом найближчих години-двох всім податковим інспекціям надішлють роз'яснення, що вони не матимуть права штрафувати підприємців за невчасно подану декларацію з податку на доходи фізичних осіб. Навіть на одну гривню.

"Якщо когось з вас оштрафують, звертайтеся особисто до мене. Потім вам податківці самі принесуть цей штраф, віддадуть та вибачаться",- заявив Бродський.

Водночас він нагадав, що згідно із Податковим кодексом за порушення податкового законодавства, допущені за період з 1 січня до 30 червня 2011 року, накладатимуться штрафи у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення.

Також варто нагадати, що Державна податкова інспекція зобов'язала приватних підприємців щомісяця подавати звіти щодо наявності найманих працівників. Звіт мають подавати і ті, в кого найманих працівників немає. Підприємці скаржаться, що через нововведення вони змушені годинами стояти в чергах у податкову.

Читайте також:

Бродський не повірив, що є українці, які працюють за 3,5 тис. гривень

Податкова змусила підприємців шикуватись у кілометрові черги

Податкова оголосила війну "несумлінним" підприємцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: