Підприємство Бродського 2 роки не сплачує до Пенсійного фонду

Деревообробний комбінат, яким володіє Михайло Бродський не сплачує внесків до Пенсійного фонду з серпня 2008 року.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Черкаський Деревообробний комбінат", яким володіє голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський заборгувало Пенсійному фонду 2 мільйони 529 тисяч гривень.

Підприємство, яке не сплачувало внесків до ПФ з серпня 2008 року потрапило до списку найбільших боржників в Черкасах.

Нагадаємо, раніше Бродський заявив, що Податковий кодекс, одним з авторів норм якого він був, не вирішить проблему України.

"Я переконаний, що цей Податковий кодекс навіть на 50% не вирішує проблему країни - а проблема країни в тому, що ми живемо в борг, ми банкрути", - заявив він.

"Підприємці не платять податки, пенсіонери не отримують гідну пенсію, бюджетники не отримують нормальну зарплату", - заявив голова Держкомпідприємництва.

"А з чим підприємці вийшли під Верховну раду? Вони кажуть - ми не хочемо платити податки, ми не хочемо платити 400 гривень, ми хочемо платити 200. Про що йдеться, вдумайтеся. Давайте завтра виведемо пенсіонерів, вони теж скажуть: ми не хочемо отримувати 700 гривень, давайте бюджетники вийдуть, учителі, які отримують по 1,5 тисячі гривень. Ось проблема!", - заявив Бродський.

Пізніше голова Держкомпідприємництва у своєму блозі відреагував на інформацію щодо його підприємства-боржника. Бродський визнав, що борг перед ПФ дійно існує, і протягом тижня він його погасить з власної кишені.

Читайте також:

Бродський визнав, що його компанія має борги перед Пенсійним фондом

Бродський допоможе підприємцям ліквідуватися

Бродський: ми живемо в борг, ми банкрути

Суд заборонив підприємцям мітингувати на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: