Підтвердили свою надійність як транзитера газу в Європу: Вітренко прокоментував переговори з РФ

Підтвердили свою надійність як транзитера газу в Європу: Вітренко прокоментував переговори з РФ

Фото: УНІАН

"Нафтогаз" став на крок ближчим до нового контракту з "Газпромом".

Україна підтвердила свою здатність домовлятися та діяти в інтересах партнерів із Європейського Союзу. На цьому наголосив за підсумками переговорів у Берліні виконавчий директор компанії "Нафтогаз Україна" Юрій Вітренко.

Закінчили черговий раунд переговорів у двосторонньому (з РФ) та тристоронньому (з ЄС) форматі щодо продовження транзиту...

Опубліковано Юрієм Витренком Четвер, 19 грудня 2019 р.

"Закінчили черговий раунд переговорів у двосторонньому (з РФ) та тристоронньому (з ЄС) форматі щодо продовження транзиту газу у відповідності до європейських правил. Напрацьовані основні принципи угод, які потребують додаткового узгодження на політичному рівні", - повідомив він у соціальній мережі Facebook.

Вітренко запевнив, що досягнуті домовленості слід імплементувати "на різних рівнях" обома країнами – Україною та Росією. "Нафтогаз" займає максимально конструктивну позицію на цих переговорах – Україна ще раз підтверджує свою надійність", - наголосив посадовець.

Як повідомлялося, 19 грудня в Берліні за посередництва Єврокомісії відбулися газові переговори між представниками України та РФ. Надвечір прем’єр Олексій Гончарук заявив, що газової війни вдасться уникнути. Згодом стало відомо, що Україна та Росія змогли досягти "принципових домовленостей" щодо договору про майбутній транзит російського газу та погодили відповідну угоду.

У Берліні тривають газові переговори між Україною, Росією та Єврокомісією

У Берліні тривають газові переговори між Україною, Росією та Єврокомісією

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація