Підвищення інвестрейтингу України - заслуга уряду і Тігіпка - експерт

На думку експертів, в Україні є усі передумови для продовження позитивної динаміки економічного зростання і збільшення інвестиційної привабливості

Головна причина просування України вгору в інвестиційному рейтингу міжнародного агентства Fitch - це відновлення економіки. Про це заявив економічний експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.

"Йде економічне зростання, ріст зарплат, немає серйозних соціальних проблем", - говорить експерт. На його думку, визначальними для рішення міжнародних експертів про перегляд довгострокового інвестиційного рейтингу України на "Позитивний" стали "непопулярні, але такі необхідні економіці нашої країни, реформи: податкова й пенсійна". "Це можна записати в заслуги уряду і Сергія Тігіпка зокрема, який займався цими реформами", - підкреслив експерт.

Олександр Жолудь додав, що в Україні є усі передумови для продовження позитивної динаміки економічного зростання і збільшення інвестиційної привабливості, і саме через це рейтинг було переглянуто на позитивний.

Нагадаємо, нещодавно Fitch Ratings опублікувало інформацію про підвищення прогнозу по довгострокових рейтингах дефолту емітента (РДЕ) України в іноземній і національній валюті зі "Стабільного" на "Позитивний" і підтвердило довгострокові РДЕ на рівні "B" і короткострокові РДЕ на рівні "B". Одночасно Fitch підтвердило країнову стелю України на рівні "B".

Читайте також:

Агентство Fitch підвищило прогноз рейтингу України

Пенсійна реформа в перспективі нарощуватиме рейтинг Тігіпка - Павловський

Тігіпко довів справу до кінця - депутати ухвалили пенсійну реформу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: