Підвищення ліміту держборгу США зміцнило долар

На світових фондових ринках ціна долара виросла після того, як Конгрес США погодився підвищити ліміт державного боргу країни.

Курс долара до більшості світових валют, включаючи швейцарський франк і японську ієну, почав рости в ході торгів в понеділок, 1 серпня, після досягнення угоди про підвищення ліміту держборгу США.

Адміністрація США і лідери Конгресу після багатьох місяців безуспішних пошуків компромісу прийшли в неділю, 31 липня, увечері до рамкової угоди про підвищення ліміту держборгу на 1 трлн долл. і двоступінчатому зниженні держвитрат на загальну суму приблизно в 2,5 трлн долл. за 10 років.

"Угода по ліміту держборгу безперечно звернула на себе увагу всього ринку, тому поява чіткішої перспективи дуже позитивна", - вважає старший аналітик Mizuho Trust & Banking Co. у Токіо Масахіде Танака.

У той же час в парі з євро долар стабілізувався приблизно під закриття закриття торгів минулого тижня, оскільки все ще існують побоювання, що схвалення угоди в Палаті представників затягнеться через невдоволення демократів.

Курс євро на 8:00 в понеділок склав 1,4391 долл. проти 1,4398 долл. за підсумками торгів в Нью-Йорку 29 липня.

У парі зі швейцарським франком долар торгується у 79,24 сантіма проти 78,55 сантіма в п'ятницю, 29 липня, коли був зафіксований рекордний мінімум американської нацвалюти - 78,51 сантіма. Євро також дорожчає по відношенню до франка, піднявшись на 0,8%, до 1,1406.

Вартість долара відносно японської валюти підвищилася до цього часу з 76,76 до 77,48 ієни, євро - з 110,96 до 111,62 ієни.

Нагадаємо, що з початку року долар подешевшав на 7,9%, що є найгіршим результатом для 10 валют розвинених країн.

Читайте також:

Українці тримають "під матрацами" 60 мільярдів доларів

Обама заявив, що дефолту США не буде

МВФ: дефолт США призведе до жахливих наслідків

Moody's пропонує зробити держборг США безлімітним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: