Підвищення "мінімалки" не вплине на розрахунок субсидії – міністр соцполітики

Принаймні два опалювальні сезони субсидію розраховуватимуть "по-старому". 

Збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, яке уряд запланував на 1 січня 2017 року, не вплине на розрахунок субсидії принаймні на два опалювальні сезони.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

"При розрахунку субсидій на опалювальний сезон 2016/2017 ми брали доходи громадян на 2015 рік. Таким чином, підвищення мінімальної заробітної плати не вплине на розрахунок субсидії, яку люди отримують з 1 жовтня 2016 року", - сказав він.

За словами Реви, наступного року при розрахунку на опалювальний сезон 2017/2018 по нині діючому законодавству будуть братися доходи за 2016 рік. Таким чином, якщо законодавство не зміниться, то підвищення "мінімалки" буде зараховуватися лише в сезоні 2018/2019.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зробив сенсаційну заяву – мінімальна зарплата в Україні з 1 січня 2017 року збільшиться вдвічі. Його заяву категорично підтримав президент Порошенко. Втім, економічні експерти побоюються, що збільшення "мінімалки" потягне за собою збільшення податкового тягаря на працедавців, а як слідство – скорочення кадрів та ще більше тіньових зарплат. Крім того, прогнозують інфляцію та скасування субсидій для багатьох громадян.

ВідеоЗбільшення «мінімалки» не вплине на нарахування субсидій наступного року – Рева

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: