Підвищення тарифів на ЖКП: у Мінсоцполітики запевняють, що одержувачі субсидій не відчують зростання цін

Дата публікації
Перегляди
3837
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підвищення тарифів на ЖКП: у Мінсоцполітики запевняють, що одержувачі субсидій не відчують зростання цін

Фото: УНІАН

Наразі субсидію можна оформити онлайн.

Одержувачі субсидій не відчують підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Таку заяву зробили у Міністерстві соціальної політики України.

"При діючій системі надання субсидії всі 3,1 млн домогосподарств, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії", - наголосили у відомстві.

У Мінсоцполітики зазначили, що ті домогосподарства, які раніше не користувалися субсидіями, але у разі зростання витрат на комуналку їм важко оплачувати ЖКП, можуть звернутися за оформленням субсидії. Зокрема дистанційно, через веб-сайт або заповнивши заяву і декларацію, і надіславши її поштою до органу соціального захисту населення.

"Крім цього, майже 1,8 млн сімей користується пільгами при оплаті ЖКП і мають знижку від 25 до 100 відсотків залежно від категорії пільговика", - додали в міністерстві.

Нагадаємо, від 1 січня 2021 року в Україні зростуть ціни на газ для населення, а також зміняться тарифи на електроенергію. Буде скасований пільговий тариф на перші 100 кВт-год, які раніше коштували 90 коп. за 1 кВт-год. Відповідно за кожен спожитий у січні, лютому та березні кіловат доведеться платити по 1,68 грн. 

Варто зазначити, що у листопаді 2020 року субсидію на оплату житлово-комунальних послуг в Україні отримали 2,96 млн громадян, а її середній розмір збільшився в 2,2 рази порівняно із жовтнем і становив 1601,53 грн.

Міністр соцполітики Марина Лазебна прокоментувала нові правила отримання субсидій

Міністр соцполітики Марина Лазебна прокоментувала нові правила отримання субсидій
Наступна публікація