Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо підвищення зарплат військовим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військові будуть отримувати заробітну плату на 30% більше у 2019 році.

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо пропозицій до Держбюджету про фінансування національної безпеки і оборони на 2019 рік.

Відповідний указ президент підписав 14 вересня.

На потреби сектору безпеки та оборони України у наступному році буде скеровано не менше 5% ВВП. 

Згідно з указом, з 2019 року зарплата військових збільшиться не менш ніж на 30%, зокрема для співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейських вона складатиме не менше 9 тис. грн, військовослужбовців - 10 тис. грн.

Документом передбачається першочергове фінансування заходів із розробки, підготовки виробництва та закупівлі нових зразків сучасного високоточного ракетного озброєння (ракетних систем і комплексів, у тому числі крилатих ракет), артилерійського озброєння, бронетанкової техніки і озброєння, боєприпасів, високоточних засобів ураження та продуктів спеціальної хімії, облаштування дослідно-випробувальних полігонів для проведення випробувань боєприпасів.

Також серед пріоритетних - посилення системи протиповітряної оборони та можливостей авіації Повітряних сил, реалізація державної політики у сфері кібербезпеки, розвиток та модернізації спеціального зв'язку та захисту інформації, виконання Національної розвідувальної програми на 2016-2020 роки та посилення контррозвідувального захисту та боротьби з тероризмом і диверсійною діяльністю.

Уряду доручено у десятиденний строк підготувати проект основних показників державного оборонного замовлення на 2019-2021 роки та подати його на розгляд РНБО.

Нагадаємо, на спеціальному засіданні Кабінету міністрів, 14 вересня, представили проект закону про Держбюджет України на 2019 рік. В ньому передбачають збільшення мінімальної заробітної плати, більші видатки на оборону та зростання ВВП на 3%. На оборону видатки планують збільшити, у наступному році вони складатимуть 209,5 мільярда гривень.

ВідеоКабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

Кабмін затвердив і направив до парламенту проект бюджету на 2019 рік. Урядові фінансисти прогнозують наступного року зростання ВВП на 3 відсотки, зменшення інфляції до 7-ми відсотків. Мінімальна заробітна плата перевалить за 4 тисячі гривень. У держскарбницю планують назбирати 1,3 трильйона гривень.

Кабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

Залиште свій коментар

Вибір редакції