Підвищення цін на газ для населення визнали незаконним

Відповідне судове рішення було ухвалено 31 серпня після позову Національного форуму профспілок.

Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправною постанову Національної комісії регулювання електроенергетики щодо підвищення з 1 вересня роздрібних цін на газ для населення.

Відповідне судове рішення було ухвалено 31 серпня після позову Національного форуму профспілок, в якому була оскаржена постанова НКРЕ щодо підвищення цін на газ для населення від 9 липня.

В Національному форумі профспілок нагадали, що згідно з постановою НКРЕ, ціни на газ для населення з вересня мали вирости на 20%, а з 1 січня 2010 року – зростати на 20% щоквартально.

За словами голови Національного форуму профспілок Мирослава Якібчука, постанова про підвищення ціни на газ порушує важливий конституційний принцип, згідно з яким не допускається прийняття рішень, які б погіршували соціальне становище людей.

"Ми принципово ставимося до таких порушень і будемо протистояти їм усіма законними методами, – заявив Якібчук. – На противагу неефективним діям політиків, судова перемога Національного форуму профспілок збереже в середньому до 70 грн у щомісячному бюджеті кожної української сім’ї".

Читайте також:

З 1 вересня газ не подорожчає

Профспілки заблокували підвищення цін на газ для населення

Уряд знизить ціни на газ для священиків

Україна отримає кредит від ЄС, коли подорожчає газ для населення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: