Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пільговики з боргом за комуналку більше не побачать "живих" грошей з субсидії - Кабмін

Пільговики з боргом за комуналку більше не побачать "живих" грошей з субсидії - Кабмін

Справним платникам і далі будуть надходити кошти на рахунок.

Отримувачі монетизованої субсидії, які не заплатили за комунальні послуги, не будуть в подальшому отримувати "живі" гроші на руки, таке рішення ухвалив Кабмін на засідання 17 квітня, проте відповідної постанови ще немає на сайті Урядового порталу.

Про це йдеться у статті на "Економічній правді".

За заявою отримувача субсидії, якщо він не має боргу, може бути застосована готівкова форма виплати: "живі" гроші на рахунок в банку, але якщо ж пільговик матиме борги, він буде переведений на безготівкову форму виплати. Кошти на рахунок пільговика не надходять, а переказуються на рахунок Мінсоцполітики в Ощадбанку, а відтак — виконавцям комунальних послуг за їхніми "заявками" — реєстрами нарахувань. Тобто пільговик "живих" грошей не бачить.

Зазначається, що проект не передбачає можливості вибору форми виплати пільг одразу при їх призначенні.

"Субсидіанти, які не мають заборгованості за житлово-комунальні послуги до 1 травня, отримуватимуть монетизовану грошову допомогу. Боржники ж не зможуть скористатися правом на субсидію. Коли претендент на субсидії погасить борги, йому автоматично буде призначена субсидія у безготівковій формі", - йдеться у статті.

Залиште свій коментар

Вибір редакції