Пінчук збирається придбати "Росію"

Український олігарх Віктор Пінчук невдовзі може стати власником однієї з найперших та найстабільніших російських страхових компаній.

Український бізнесмен, власник фінансово-промислової групи EastOne Віктор Пінчук стане власником однієї з найстаріших російських страхових компаній - "Росії".

За даними видання "Ведомости", переговори щодо переходу "Росії" до структур Пінчука близька до завершення. Про операцію, як розповів топ-менеджер страхової компанії і близьке до її акціонерів джерело, може бути оголошено найближчим часом.

З 2005 року "Росія" належить компанії "Трастком". Її власник Абдулжеліл Абдулкерімов продає "Росію" у зв'язку з бажанням вийти із страхового бізнесу, стверджують джерела журналістів. " Орієнтовна вартість покупки не повідомляється. Відомо, що разом з основною страховою компанією буде продана її однойменна "дочка" зі страхування життя.

За словами інвестбанкіра, який займається операціями в страховому секторі Росії і СНД, український бізнесмен вже довгий час контролює міноритарний пакет "Росії", щоправда, Пінчук це чи ні – він не знає.

Як зазначили експерти, Пінчуку дістанеться одна із найстаріших страхових компаній на російському ринку. Компанії майже 20 років, вона другою після "Росгосстраха" отримала ліцензію і входить до топ-20 страховиків за кількістю зібраної страхової премії.

У "Росії" велика регіональна мережа - 350 філіалів і клієнтських офісів по всій країні. Вони динамічно розвивається навіть в кризу, демонструючи пристойні фінансові показники. Одним з головних козирів "Росії" експерти називають те, що компанія ринкова, її бізнес не зав'язаний на окремих великих клієнтах.

Зауважимо, що і Пінчук не новачок у фінансовому і страховому бізнесі. Кілька років тому він успішно продав свій "Укрсоцбанк" італійській групі Unicredit, а компанію "Оранта", лідера українського страхового ринку, - групі казахстанського БТА-банку.

Пінчук - зять колишнього президента України Леоніда Кучми і один з найбагатших українських підприємців. У березні 2009 року Forbes оцінив його статки в 2,6 мільярда доларів.

Читайте також:

Британські ЗМІ: Пінчук заплатив Тоні Блеру за прийняття України в ЄС

Forbes: Пінчук став найбагатшим українцем

Викуп за "Фаїну" заплатив Пінчук

Пінчук потрапив у десятку найвпливовіших колекціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: