Пинзеник заявляє про зниження ВВП

Представник БЮТ звинуватив уряд Януковича в замовчуванні уповільнення зростання української економіки.

Тимошенко Пинзеник
УНІАН
БЮТу не подобається економічна політика уряду.
Уряд Віктора Януковича свідомо замовчує уповільнення темпів зростання ВВП. 

Про це йдеться в коментарі екс-міністра фінансів, голови партії "Реформи і порядок", представника БЮТ Віктора Пинзеника, поширеному прес-службою ПРП. 

Зокрема, Пинзеник зазначив, що за оприлюдненими даними Держкомстату зростання реального ВВП за липень 2007 року склало 7,2% що на 0,6% нижче за показник червня 2006 року.

"Попри заяви уряду про економічні успіхи, динаміка розвитку економіки, починаючи з січня 2007 року, погіршується щомісяця", - підкреслив Пинзеник. 

Зокрема, за даними Державного комітету статистики України, реальний ВВП (до відповідного періоду минулого року) становив:

- у січні 2007 р. - 9,3%;

- у лютому 2007 р. - 8,6%;

- у березні 2007 р. - 8,0%;

- у квітні, травні, червні 2007 р. - 7,9%;

- у липні 2007 р. - 7,7%.

Зростання ВВП (реальний ВВП) за січень-липень склало 7,7%. "Це найнижчий показник за поточний рік, – зазначив екс-міністр фінансів. – Він менший рівня січня 2007 року на 17% (в січні показник ВВП складав 9,3%)".

Пинзеник також відзначив істотне зниження темпів зростання промислового виробництва – з 15,8% у січні 2007 року до 11,2% у січні – липні 2007 року.

 "Погіршення економічної динаміки викликане непрофесійною та безвідповідальною економічною політикою нинішнього уряду", - вважає представнки БЮТ. "Наслідком такої політики є істотне погіршення темпів зміни внутрішнього споживання громадян України, а також погіршення інвестиційного клімату", додав він.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: