Після досягнення піврічного максимуму ціна нафти знову впала

На світових ринках почалося чергове зниження цін на нафту. Поки не дуже суттєве.

За підсумком торгів 21 травня ціна світового ринку нафти дещо знизилися. Офіційні ціни нафтових ф'ючерсів найближчого місяця постачання склали:

- у Лондоні на InterContinental Exchange Futures - IPE e-Brent Crude Futures Electronic - 59,93 (подешевшання на 0,66 долара) долара за барель.;

- у Нью-Йорку на New York Mercantile Exchange - Light, Sweet Crude Oil - 61,05 (мінус 0,99 долара) долара за барель.

Нагадаємо, за підсумками торгів 20 травня ціни нафти на провідних біржах світу виросли до 6-місячного максимуму, досягнувши рівня в 62 долари за барель.

Зростання цін було спричинене публікацією доповіді Міністерства енергетики США про зниження рівня комерційних запасів сирої нафти в Сполучених Штатах за тиждень з 8 по 15 травня на 2,1 мільйона барелів.

Це перевищило прогноз аналітиків, які чекали зниження на 1,15 мільйона барелів. Також за цей період скоротилася переробка нафти з 14,424 до 14,109 мільйона барелів на день.

Додатковим чинником зростання цін залишається нестабільна ситуація в Нігерії - найбільшому африканському експортерові нафти. 16-17 травня угруповання "Рух за звільнення дельти Нігеру" підірвало нафтопровід і газопровід на півдні країни і пообіцяло перекрити водні шляхи в регіоні, щоб перешкодити поставкам нафти з країни.

Читайте також:

Нафта подорожчала до піврічного максимуму

Задля економії нафти Обама введе жорсткіші стандарти для автомобілів

В Україні різко подорожчав бензин

Нафта наблизилася до позначки 55 доларів за барель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: