Після інавгурації Зеленського впали ставки за державним боргом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Фінансові ринки позитивно відреагували на зміну президента.

Під час проведення першого аукціону з продажу державних боргових облігацій, що відбувся після інавгурації Володимира Зеленського, відсоткові ставки за державними борговими запозиченнями України впали нижче 18%.

Про це повідомили на сайті Мінфіну.

"Позитивним" падіння ставки на своїй сторінці у Facebook назвала міністр фінансів України Оксана Маркарова.

"Позитив сьогоднішнього аукціону з розміщення #ОВДП: дохідність по 3 міс овдп було знижено з 18,5 до 17,88%", – написала вона.

і на додаток - Позитив сьогоднішнього аукціону з розміщення #ОВДП: дохідність по 3 міс овдп було знижено з 18,5 до 17,88%. #БоргПідКонтролем #ПроБорг

Опубліковано Oksana Markarova Вівторок, 21 травня 2019 р.

Нагадаємо, 20 травня у Верховній Раді відбулась церемонія інавгурації обраного президента України Володимира Зеленського. У другому турі виборів він набрав рекордних 73,22% голосів, тоді як його опонент Петро Порошенко - 24,45%. Офіційні результати виборів були оголошені 30 квітня, однак депутати змогли призначити дату інавгурації лише 16 травня. 

Зеленський склав присягу президента України і офіційно очолив державу. Одразу після цього він оголосив про розпуск Верховної Ради. 

ВідеоГоловні тези інавгураційної промови Зеленського

Перша промова Володимира Зеленського як президента України викликала бурхливу реакцію як серед депутатів і членів уряду, що були в залі, так і серед українців під Верховною Радою. Про що говорив новий президент - ТСН зібрала для вас головні тези.  

Головні тези інавгураційної промови Зеленського

Залиште свій коментар

Вибір редакції