Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після карантину половина компаній хоче залишити працювати дистанційно частину своїх працівників

Після карантину половина компаній хоче залишити працювати дистанційно частину своїх працівників

Консалтингова компанія у сфері комерційної нерухомості опитала 50 підприємств.

Половина українських компаній готова частину працівників залишити працювати дистанційно навіть після карантину. Консалтингова компанія у сфері комерційної нерухомості опитала 50 підприємств. 51% з них планують і надалі працювати віддалено хоча б частково. 

Про це йдеться у сюжеті Сніданку з 1+1.

Експерти ринку праці підсумовують, карантин змінить наше уявлення про роботу. "Збільшиться кількість роботодавців, які будуть готові зменшити офіси за рахунок того, що 10% людей щоденно будуть поза офісом", - каже HR-експертка Тетяна Пашкіна. 

За два місяці роботи в спецрежимі компанії побачили, на чому можна заощадити і як ефективно змінити роботу. Головне, в пошуках фахівців можна не обмежуватись одним містом. 

Зараз це реальність, у яку ми прийшли примусово. Працювати з дому доведеться вчитися. "Перше, що треба зробити, - це прийняти те, що наша ефективність може знизитися”, - каже психологиня Богдана  Сердюкова. 

Спеціалістка додає, що про роботу в піжамі слід забути: "Мозок - він не дурний. Він пам’ятаєте, що ви ніколи не працювали в піжамі. Він не хоче включатися". 

Приміром, Лера - копірайтерка у рекламній агенції. За два місяці в чотирьох стінах усе натхнення на це вичерпалося. Навіть рудий пухнастик уже не рятує. "Коли я вдома, то вже не відрізняю робоче місце від зони відпочинку. Там я відволіклась, пішла яблучко з’їла, там я пішла з котом погралась, а там я пішла – застелила, поприбирала. Ось так воно якось затягується і розтягується робочий день", - каже дівчина. 

Відео Домашній офіс: як карантин може змінити організацію робочого процесу в майбутньому

Сьогодні 61-й день нашого нового життя, коли більшість із нас залишилась удома. А квартира перетворилась на офіс. Половина українських компаній хочуть хоча б частково залишити віддалену роботу в майбутньому. Отже як працюватимемо в післякарантинний час – у сюжеті. 

Домашній офіс: як карантин може змінити організацію робочого процесу в майбутньому

Саме тому фахівчиня радить штучно створити робочі моменти вдома. Кав'ярня перед роботою, прогулянка, поїздка в транспорті, момент, коли ви вдягаєтесь на роботу й вибираєте джинси, - це все робочі ритуали, до яких ви звикли. “Вам треба їх штучно створити. Обрати собі одяг, в якому ви будете працювати. Поки ви будете вдягатися, мозок вже сприйме це як сигнал і включиться”, - пояснила психологиня 

Коли закінчите роботу, то одразу повертайте костюм ефективності до шафи. Це ще один сигнал мозку – можна розслабитись і відпочивати.  

Кореспондент Сніданку з 1+1 Антон Ночвін.

Залиште свій коментар

Вибір редакції