Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після новини про націоналізацію "ПриватБанку" банківська система України працює без збоїв – НБУ

У теруправліннях "ПриватБанку" нині рахують готівку.

Сьогодні, 19 грудня, в Україні працюють усі відділення "ПриватБанку", рішення про націоналізацію якого вчора ухвалив Кабмін.

Про це під час прес-конференції у центральному офісі фінустанови в Дніпрі запевнив заступник голови Нацбанку Яків Смолій.

"Усі працівники "ПриватБанку" сьогодні вийшли на роботу. Представники Національного банку і представники антикризової команди сьогодні працюють у всіх територіальних управліннях банку, де здійснюється перерахунок каси для того, щоб ми вивели баланс, звірили залишки і передали банк новому власнику – Міністерству фінансів. Ми не відмічаємо сьогодні якоїсь клієнтської надактивності, яка би відрізнялася від роботи в звичайні дні. Усі відділення банку працюють у штатному режимі", – сказав Смолій.

Про стабільність на ринку також запевняють топ-менеджери інших банків.

"Мав розмови з головами правлінь інших комерційних банків, які також відмічають на сьогоднішній день стабільність у роботі банківської системи і ніяких ексцесів, ніяких непередбачених ситуацій у банківській системі на цю годину не відмічається", – сказав Смолій.

Він запевнив, що "Національний банк докладе всіх зусиль для того, щоб підкріпити банк ліквідністю, як безготівковою, так і готівковою – щоб могли забезпечити безперебійну роботу відділень, банкоматів банку і всієї банківської системи".

Водночас керівник "ПриватБанку" Олександр Дубілет констатував, що українці масово знімають готівку через банкомати. Через це окремі банкомати доводиться поповнювати по кілька разів на день. Грошей у "ПриватБанку" вистачає і коштів від НБУ поки ніяких не брали.

"У нас рекорди. Щоденне зняття (готівки через банкомати) – 2 мільярди гривень. Такого не було навіть у період військових дій (загострень на Донбасі). Тоді було 1,7-1,8 мільярда. Звісно, та інформаційна атака, що пішла на банк, в останні два тижні багато в чому визначила поведінку нашу і наше рішення щодо націоналізації", – сказав Дубілет.

Детально про те, як працюватиме "ПриватБанк" у найближчі дні та що буде з грошима українців, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції