Після Нового року реальна зарплата українців зменшиться

Після набрання чинності Податкового кодексу реальні зарплати українців знизяться, що може викликати нові акції протесту.

Віце-президент Союзу аудиторів України Михайло Кропивко вважає, що набрання чинності Податкового кодексу 1 січня 2011 поглибить економічну кризу в Україні, а реальна зарплата українців зменшиться.

"У зв'язку з економічною кризою значно знизилася купівельна спроможність населення. Тому багато підприємств відчувають нестачу оборотних коштів. Після набрання чинності Податкового кодексу ця ситуація погіршитися. Враховуючи законодавчу вимогу виплачувати зарплату 2 рази на місяць, а не 1, як раніше, підприємці будуть більш обмежені в можливості користуватися грошима. Крім того, значно зросте податкове навантаження і навантаження на фонд оплати праці. А отже, реальні зарплати українців знизяться. Упевнений, що після нового року уряду варто чекати нових акцій протесту", - сказав Крапивко.

Також, на думку Крапивко, в результаті протестів дрібних підприємців олігархи отримали ще більше податкових послаблень.

Як повідомлялося раніше, згідно з даними Держкомстату, заборгованість із заробітної плати в Україні скоротилася на 56 млн 399 тис. гривень за жовтень цього року.

Так, на 1 листопада 2010 року борг по зарплатах в Україні склав 1 млрд 283 млн 900 тис. грн., тоді як на 1 жовтня 2010 року він складав 1 млрд 340 млн 300 тис. грн.

Проте, нагадаємо, державним бюджетом України на поточний рік з 1 грудня передбачено підвищення соціальних виплат.

Читайте також:

Соціологи встановили залежність між зарплатою і зрадою

Азаров обурився, що ніхто не хоче працювати двірником за 1800 гривень

Суд дозволив орендарям не платити шахтарям 20% зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: