Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після скандалів з "рейдерством", невиплатами лікарняних та декретних у Фонді соцстраху змінили керівника

Керівну посаду у Фонді суміщатиме заступник міністра соцполітики.

5 грудня на позачерговому засіданні правління Фонду соціального страхування обрали нового керівника цієї структури. Ним став заступник міністра соціальної політики Олег Коваль. Він суміщатиме посади.

"На цій посаді моїм першочерговим завданням є забезпечення стабільної роботи Фонду, захист інтересів застрахованих громадян та баланс інтересів усіх сторін, які представлені у правлінні Фонду", - написав Коваль у Facebook.

Правління також звернулося до Рахункової палати, аби вона перевірила діяльність Фонду соцстраху за період від 1 серпня 2017-го до 1 січня 2020 року. Також розглянули фінансові питання – щодо внесення змін до бюджету Фонду на поточний рік (ідеться про 1 млрд 17 млн грн, питання перенесли на наступне засідання, бо немає рішення Кабміну), а також підготовку проєкту бюджету Фонду на 2020 рік.

Нагадаємо, 8 листопада Печерський райсуд Києва скасував постанову правління Фонду від 15 травня 2018 року "Про звільнення директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Євгена Баженкова". Відповідно Баженкова було поновлено на посаді 15 листопада 2019 року.

Водночас заступник міністра соціальної політики Олег Коваль заявив про рейдерське захоплення Фонду. За його словами, "рейдером" є Євген Баженков, який є фігурантом кримінальної справи за незаконні дії з майном фонду за сприяння державного реєстратора, що незаконно назвав його в держреєстрі керівником фонду.

"Мінсоцполітики вважає такі дії реєстратора неприпустимими і звернулося зі скаргою до Мін`юсту з пропозицією скасувати реєстрацію і направило листа виконавчій дирекції Фонду соціального страхування України, в якому зазначено, що всі дії, вжиті Баженковим до моменту його законного відновлення на посаді, можна вважати перевищенням повноважень, і вони підлягають скасуванню", - уточнив Коваль.

Зауважимо, що вже після порушення кримінальної справи Баженков звернувся до суду, і Печерський суд відновив його на посаді.

20 листопада Фонд соцстраху призупинив виплату лікарняних та декретних, адже в бюджеті на 2019 рік закладена менша сума коштів від тих, що потрібні тепер. За даними Фонду, від січня 2019 року він профінансував 12,499 млрд грн матеріального забезпечення. Від 21 листопада Фонд поновив виплати лікарняних і декретних.

Відео Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

Учора Фонд соціального страхування приголомшив заявою, що вони призупиняють виплату декретних та лікарняних. Бо вичерпали вже ту суму, що була закладена на рік. Щоправда, сьогодні керівник фонду повідомив, що бере на себе відповідальність і розблоковує ці виплати.   

Лікарняні та декретні виплати надходитимуть за графіком – очільник Фонду соцстрахування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції