Після свят Україна та Європа знов будуть домовлятися про торгівлю

Україну відвідає єврокомісар Штефан Фюле. Переговори будуть стосуватися угод про асоціацію й про зону вільної торгівлі між сторонами.

 10-11 січня, після закінчення новорічних та різдвяних свят, Україну відвідає Європейський комісар з питань розширення Євросоюзу і європейській політиці сусідства Штефан Фюле.

Метою візиту є розвиток досягнень саміту "Україна - Європейський союз", що пройшов 22 листопада 2010 року в Брюсселі.

Переговори будуть стосуватися розвитку відносин України з ЄС в 2011 році, зокрема угод про асоціацію й про зону вільної торгівлі між сторонами.

Вони стосуватимуться не тільки недавніх політичних подій, а й економічних реформ і бізнес-клімату в країні.

Як повідомляється, Фюле зустрінеться із президентом Віктором Януковичем, прем'єр-міністром Миколою Азаровим, міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, першим віце-прем'єр-міністром, міністром економічного розвитку й торгівлі Андрієм Клюєвим, депутатом Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна самооборона", головою парламентського комітету з європейської інтеграції Борисом Тарасюком.

Єврокоміссар також проведе зустрічі із представниками опозиції, громадянського суспільства, ЗМІ, правозахисних організацій і Європейської бізнес-асоціації, щоб вислухати їх думки про поточну ситуацію в країні.

Як повідомлялося, Україна і ЄС почали переговори про нову базову угоду в березні 2007 року й переговори про створення зони вільної торгівлі в лютому 2008 року.

У вересні 2008 року Україна і ЄС домовилися про укладення нової посиленої угоди на принципах асоціації, яка включатиме створення зони вільної торгівлі.

У ході саміту 22 листопада 2010 року Україна і ЄС висловили надію на завершення переговорів про асоціацію й зону вільної торгівлі в 2011 році.

Читайте також:

Євросоюз до кінця не розуміє, що відбувається в Білорусі

МЗС: Європа не хоче безвізового режиму з Україною

Депутат Європарламенту збиратиме думки українців в соцмережах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: