Після виборів комунальні тарифи можуть зрости на 70%

Екс-міністр з питань ЖКГ прогнозує різке зростання комунальних тарифів відразу після виборів через нестачу коштів у держбюджеті.

Після президентських виборів тарифи на комунальні послуги в Україні можуть зрости на 70%. Такий прогноз оприлюднив екс-міністр з питань житлово-комунального господарства, заступник профільного комітету Верховної ради Олександр Попов.

"Це (зростання тарифів - ред.) можливо в тому разі, якщо держава не виділятиме дотації на покриття різниці у тарифах між ціною, за якою Україна видобуває газ, і ціною, за якою газ реалізується підприємствам теплоенергетики", - пояснив він.

"Судячи з бюджету-2010, коштів на це немає, то весь час залишається ризик того, що тарифи підвищуватимуться. Якщо не вкладати в дотації різницю у тарифах, то ціна на послуги ЖКГ підвищиться на 70%", - спрогнозував Попов.

Він додав, що ще одним чинником підвищення тарифів є умова Міжнародного валютного фонду щодо підвищення ціни на газ для населення до ринкової ціни.

Нагадаємо, нещодавно раніше підвищені житлово-комунальні тарифи було знижено в Києві.

Більшість тарифів повернулися на рівень червня поточного року, коли вартість комунальних послуг було підвищено розпорядженням мера Леоніда Черновецького.

Читайте також:

Суд скасував підвищення комунальних тарифів у Києві

У Києві на 100% підвищать комунальні тарифи

Черновецький: тарифна війна у Києві – це політичні ігри

Уряд радить киянам не платити за воду й опалення за новими тарифами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: